URBAN DH KAUNAS 2013

2013 m., Rugsėjis, 07 d., 8:38

LIETUVOS DOWNHILL TAURĖ 2013

III ETAPAS

Ar pasiruošę Urban‘ui, jei taip tada pirmyn į Kauną, į Vytauto parką.
Pačios pačios paskutinės Lietuvos Downhill taurės varžybos.

Ir viskas linksmybės baigtos??? ;)

Neliūdėkit, nes bus tikrai smagu. Ne į kalną, o nuo jo lėks visu greičiu Cross Country sportininkai, paskui juos naujokėliai- „Čainikai“ tada stipriai stipriai vysis greitojo kalnų nusileidimo asai Downhill‘eriai.
Sportininkai turės įveikti dvi skirtingo sudėtingumo trasas.

Kiek vėliau nuobodūs skaičiavimai, ir džiaugsmingi apdovanojimai !!!

Bet namo tikrai nelėksim, reikia „uždaryti“ sezoną.
Visus kritimus, šuolius,ginčus, ateinantį sezoną, o gal kokią staigmeną ir šiemet aptarsime
DžemPub‘e

Rugsėjo 14 d.
12:00 Registracija
13:30 Trasų uždarymas
14:00 Startas
16:00 Apdovanojimai
22:00 Vakarėlis DžemPub‘e

Dalyvio mokestis:
Naujokai – 15 Lt;
XC Hobby – 20 Lt;
XC U18- 20 Lt;
DH Hobby HT/FS – 35 Lt;
DH U18 HT/FS – 35 Lt;
Dalyvio numeris (neturintiems DH Taurės 2013 numerio) – 10 Lt.

—-——

ENGLISH VERSION:

Lithuanian Downhill Cup 2013

III stage

Are you ready for Urban DH ? If yes then lets go to Kaunas, Vytautas park!

This will be the last Lithuanian Downhill Cups stage this year.

And thats it? The fun is over? ;)

Don’t be so sad, because there will be lots of fun. Not uphill, but downhill going to ride XC riders, and behind them the “New Guys” (new DH riders class) and at last will ride the best of the best Downhill riders. All riders will have to beat two new  tracks.

Later, there will be boring calculation of the results and happy announcements of the winners!

But after that we won’t go home yet, because the season has to be closed properly.  Socialization process and fun will continue at Džem Pub (afterparty).

September 14 d.
12:00 Registration
13:30 Tracks closed
14:00 Start
16:00 Winner announcements
22:00 Afterparty at DžemPub

Participation costs:
New Guys- 15 Lt;
XC Hobby – 20 Lt;
XC U18- 20 Lt;
DH Hobby HT/FS – 35 Lt;
DH U18 HT/FS – 35 Lt.
Start number (if don’t have LT DH Cup official  number)- 10 Lt.

Tėvų sutikimias dalyvauti URBAN DH Kaunas 2013

Išankstinė registracija / Online registration

Išankstinė registracija baigėsi.

Registration has ended.

Užsiregistravę dalyviai / Registered participants

HT U18
1. Dainius Janušauskas Kelmė  
2. Lukas Kolgovas Vilnius Try-Hard 
3. Ignas Vaiciunas Jonava KLD 
4. Gerardas Kazokas Jonavos VRP  
5. Danas Stumbra Vilkyškiai  
6. Marius Rutkauskas Vilkyškiai  
7. Mindaugas Jakas Ukmergė  
8. Mažvydas Prokopovič Šiauliai  
9. Jonas Barauskas Vilnius Try-Hard 
10. Eimantas Burneckas Kaunas  
11. Lauris ziaurus dx Kaunas Lauris neras 
12. Kamndulis Mindaugas vilnius  
13. laimona rzhas geltonos kelnes atseit kaunas ar kas ten kellys singlespeed is treneriuko 
HT Hobby
1. Paulius Galvydis Kaunas  
2. Kaziemieras Kolesnikovas Kaunas kauno viktotoro mokykla 
3. Jānis Koluškins Salacgriva AMB auto racing team  
4. Albertas Turba Vilnius  
5. Evaldas Danilevičius aka Gipsy Vilnius Gipsy Cartel 
6. Tai Jo Tai jo Tai jo 
7. Stwk Gedas, Baklius , dArelis, Arnis , mantelis , edga Kalbybiskio rajonas Stwk work , vienas freima virina kitas ratus keicia , kitas aseles 
FS U18
1. Tautvydas Kuodys Vilnius  
2. Naglis Dimša Šiauliai  
3. Domas Bukavičius Kelmė White Puppy 
4. Tomas Pečiukaitis Vilnius Fox-Ride Shop/SOLID TEAM 
5. Grazvydas Miknevicius siauliai  
6. Mantas Matuliauskas Prienai Pro Ranks 
7. Tomas Rutkauskas Vilkyškiai Sector FIVE  
8. Mantas Kamandulis Alytus Pro Ranks 
9. Klaudijus Ališauskas Ukmergė Fuck The System 
10. Augustinas Gineikis Ukmergė  
11. Laurynas Pocius Vilnius  
12. Denis Ivanov Lithuania Coral Crew racing team 
13. Justas Pupius Mazeikiai Auto-Xracing 
14. Rokas Štuikys Tauragė Tauragės Ekstremalų Asociacija 
FS Hobby
1. Lukas Bacvinka Prienai  
2. Henrikas K Vilnius Coral Crew 
3. Paulius Putelis Kaunas White Puppy 
4. Karolis Gargasas Vilnius Fox-Ride Shop/SOLID TEAM 
5. Mantas Ivaška Vilnius Fox-Ride Shop/SOLID TEAM 
6. Mantas Montis Klaipeda  
7. Evaldas Maculevičius Kaunas  
8. Toms Silins Riga onelove Burusports team 
9. Jonas Kapitonas Vyšniauskas Vilnius Aferistai 
10. Jokūbas Šukys Vilnius Aferistai 
11. Rokas Vaitelis Vilnius Ceburekai ir ko. 
12. Algis Ribikauskas Vilnius  
13. Arnis Zdanovskis Dobele tandemsdh.com 
14. Mindaugas Kvietkauskas Vilnius Coral Crew 
15. Kristaps Elstins Riga Simplebikestore.com DH Team 
16. Gints Bahmanis Salacgriva AMB auto racing team 
17. Davis Graustins Beldone SIMPLEBIKESTORE / RAD Collective 
18. Evaldas Gervė Kaunas White Puppy 
19. Vitalijus Ogzivaila Kaunas White puppy 
20. Eimantas Tunyla Kaunas whitepyppy, ride sjop 
21. Mantas Pupius Vilnius Auto-Xracing 
22. Aidelis Knaselis Deltuva Dar negavau statuso 
23. Rokas Zilinskas Vilnius Sveiki visi su jumis as Rokas Zilinskas LNK zinios vilnius 
24. deivis juknys namai kdqq 
XC U18
1. Deividas Mikutis Kaunelis My girl send my a project about our realation ship and iam like bitch i dont give her fuck 
XC Hobby
1. Augustas Minkauskas VIlnius Rigida Destruction 
2. dh jonas vyciuj perku detales as tikrai nematau kad pyzdina is bazes pirstines, vytis dx kurwa zilas kvapas vytis skolingas duchas blet bucius 
Naujokai
1. Sigitas Čiapas Kaunas Studija "Kinesis" / White puppy 
2. Gintaras Babrauskas Kaunas  
3. Romanas Kudriavec Kaunas  
4. Karolis Kibilda Kaunas White Puppy 
5. Marius Danilavičius Kaunas  
6. Nerijus Meksriunas Kaunas  
7. Erikas Poderys Kaunas uztenka kad is kauno esu. 
8. Lukas lalinskas vilnius porno 
9. Martynas Krikstanavicius Kelme  
10. Vismantas Račkauskas Siauliai  
11. Rytis GEDGAUDAS Vilnius  
12. Nedas Burneikis kelme  
13. Tadas Narauskas Kelmė  
14. Tadas Stravinskas Kaišiadorys  
15. Tautvydas Sadauskas Prienai Pro Ranks 
16. Arnas Vilbikas Vilnius  
17. Tomas Sčiglinskas Kelmė Meškerotojai 
18. Eirimas Ezerskis Kaunas  
19. Gabriele Gelgotaite Kaunas  
20. Michail Afanasiev Vilnius  
21. Aleksandr Zablockis Vilnius  
22. Žygimantas Kižys Prienai  
23. dh jonas is bazes as tikrai nematau kaip is manes pyzdina pirstines 
24. Arnas Mordasas Panevėžys  
25. Armandas Šumanas Paevėžys  
26. Armandas Šumanas Panevėžys  
27. Šarūnas Breivė Panevėžys  
28. Dovydas Marčiulaitis Prienai  

XCE Taurė Kaunas 2013. Nemuno sala

2013 m., Liepa, 31 d., 9:33

Varžybos vyks renginio “Kauno Ruduo 2013″ metu Ekstremali sala programoje – http://www.kaunoruduo.lt/lt/ziurovams/ekstremalioji-sala

XCE – krosinių dviračių eliminavimo rungtis skirta visiems azartiškiems ir mėgstantiems dviračių sportą.

2013 m. rugpjūčio 25 dieną organizuojamos varžybos vyks ypatingoje Kauno vietoje – Nemuno saloje. Kviečiami dalyvauti visi: jauni, vyresni, sportuojantys, palaikantys sportą, moterys ir vaikai.

Varžybų trasa:

“XCE Taurė Kaunas 2013. Nemuno sala” organizatoriai dalyvius sumanė nustebinti net dvejomis
trasomis: Extreme ir Sprint. Extreme trasa yra vos 670 metrų ilgio, bet turinti daugiau posūkių, kalnelių, trasos
susiaurėjimų ir nedidelį kliūčių ruožą. Sprint trasa yra 990 metrų ilgio, ypač patiks mėgstantiems ilgesnes distancijas, plačią trasą ir nedidelį kliūčių ruožą.

Varžybų laikas
12:00 val. Registracija ir treniruotė
12:30 val. Dalyvių kvalifikacija
13:00 val. Pagrindinis startas
15:00 val. Uždaroma trasa
15:30 val. Rezultatų paskelbimas ir apdovanojimai

PRIZAI
I vietos laimėtojui:
Sveiko Judesio Studija „Kinesis“ 8 apsilankymų kuponas*. Vertė – 240,- Lt.
„Adviratis“ dviračių parduotuvės prekėms 300,- Lt vertės kuponas.
„White puppy“ prizas-siurprizas  – 40,- Lt.
Bendra prizų vertė – 580,- Lt.
II vietos laimėtojui:
Sveiko Judesio Studija „Kinesis“ 6 apsilankymų kuponas*. Vertė – 180,- Lt.
„Adviratis“ dviračių parduotuvės prekėms 200,- Lt vertės kuponas.
„White puppy“ prizas-siurprizas  – 40,- Lt.
Bendra prizų vertė – 420,- Lt.
III vietos laimėtojui:

Sveiko Judesio Studija „Kinesis“ 4 apsilankymų kuponas*. Vertė – 120,- Lt.
„Adviratis“ dviračių parduotuvės prekėms 100,- Lt vertės kuponas.
„White puppy“ prizas-siurprizas  – 40,- Lt.
Bendra prizų vertė – 260,- Lt.
IV vietos laimėtojui:

Sveiko Judesio Studija „Kinesis“ 2 apsilankymų kuponas*. Vertė – 60,- Lt.
„Adviratis“ dviračių parduotuvės prekėms 50,- Lt vertės kuponas.
„White puppy“ prizas-siurprizas  – 40,- Lt.
Bendra prizų vertė – 150,- Lt.
*- skiriama (U23M; 24+ M; Elite M)
Moterų grupėms prizus skiria UAB “Lotas” prekiaujanti Alfaparf Milano profesionaliomis plaukų priežiūros kosmetikos priemonėmis. Bendra prizų vertė – Neįkainojama
Grupės – Grupės aprašymas – Apdovanojama
U17w – Merginos 17 m. ir jaunesnės. – 1-4 vietos
U17m – Vaikinai 17 m. ir jaunesni. –  1-4 vietos
U23w – Merginos 23 m. ir jaunesnės. – 1-4 vietos
U23m – Vaikinai 23 m. ir jaunesni. – 1-4 vietos
24+w – Moterys. 24 m. ir vyresnės. – 1-4 vietos
24+m – Vyrai. 24 m. ir vyresni. – 1-4 vietos
Elite w – Moterys. Sportininkai profesionalai. – 1-4 vietos
Elite m – Vyrai. Sportininkai profesionalai. – 1-4 vietos

Varžybų dalyvio starto mokestis – 20,- Lt, neprisiregistravus dhcup.lt svetainėje – 30,-  Lt.

Išankstinė registracija / Online registration

Išankstinė registracija baigėsi.

Registration has ended.

Užsiregistravę dalyviai / Registered participants

U17M
1. Karolis Kibilda Kaunas White Puppy 
2. Aidas Knašys Kaunas Velomanija-Niskama 
3. Tadas Sirtautas Kaunas  
4. Mantas Bankevičius Kaunas  
5. Denis Ivanov Vilnius Coral Crew racing team 
6. Mantas Ivaška Vilnius Fox - ride shop / Solid team 
7. Linas Noreika Kaunas Best Team Ever Made 
8. Antanas Zeleniakas Kaunas Velomanija - Niskama  
9. Liutauras Zujus Kaunas Tvarkingas Dviratis 
10. Tautvydas Kubolis Kaunas Medinės šukos 
11. Laurynas Tirva Kaunas Velomanija - Niskama 
12. Romanas Kudriavec Kaunas Velomanija-Niskama 
13. Arnas Navarauskas Kaunas Adviratis 
U23W
1. Irina Martynova Kaunas White Puppy 
2. Augustinas Kasinskas Kaliningrad Kebab 
3. Gaile Gurskyte Kaunas  
U23M
1. Deividas Ivanauskas Vilnius LzD chillin 
2. Šarūnas Pacevičius Kaunas Vasarė-Kenda team 
3. Donatas Šertvytis Kaunas Velomanija-Niskama 
4. Denas Danyla Kaunas Velomanija-Niskama 
5. Aurimas Mištautas Kaunas Adviratis 
6. Andrius Morkūnas Jonava Best Team Ever Made 
7. Karolis Ulevičius Kaunas  
8. Žilvinas Sinkevičius Kaunas  
9. Marius Danilavičius Kaunas  
24+ W
1. Nora Naginevičiūtė Kaunas Best Team Ever Made 
24+ M
1. Sigitas Čiapas Kaunas White puppy/StudijaKinesis 
2. Tautvydas Lukšas Vilnius TOODE-MTBCC team 
3. Romualdas Imbrasas Vilnius TOODE-MTBCC team 
4. Simonas Gausas Vilnius  
5. Cedric Henriot Kaunas Cepalium 
6. Tomas Šuškevičius Kaunas Dviračių Salonas 
7. Simonas Gliožeris Kaunas Best Team Ever Made 
8. Adolfas Sankauskis Siauliai S-sportas 
9. ylyfgbrzxan ylyfgbrzxan USA nagyus@ubwask.com 
10. Michail Afanasiev Vilnius  
11. Mindaugas Stasaitis Kaunas Best Team Ever Made 
12. Rimas Kabašinskas Kaunas  
13. aleksandras savickis kaunas white puppy 
14. Arūnas Jankūnas Kaunas Giant 
Elite W
1. Gabriele Gelgotaite Kaunas Velomanija-Niskama 
Elite M
1. Šarūnas Pacevičius Kaunas Vasarė-Kenda team 
2. Mindaugas Zlatkus Kaunas Vasare - Kenda team 
3. Šarūnas Pacevičius Kaunas Vasarė-Kenda team 
4. Eimantas Tunyla Kaunas whitepuppy 
5. Lukas Mankevičius Kaunas Mankevičių klanas 

Smertkalnis DH 2013

2013 m., Liepa, 15 d., 22:15

Lietuvos DH Taurė.

II etapas – Smertkalnis

Extreme Zone II

Liepos 27 – 28 dienomis Kleboniškio miške, kaip ir kas met renkasi greitojo kalnų nusileidimo mėgėjai, gerbėjai, sportininkai, jų draugai tėvai ir giminės .

Jei neturi dviračio, esi tik stebėtojas užsuk, liūdna tikrai nebus. Galėsi surinkęs komandą žaisti futbolą įrengtoje aikštelėje, mėgautis gamta, užmesti meškerę šalimais esančioje Neryje, o vakarop smagiai pasikaitinti UAB „Hurena“ atvežtoje mobilioje pirtyje. Sutemus didelis laužas su dar didesniu draugų buriu prie geros vakaro muzikos laikas tikrai neprailgs.

Mažojo futbolo 5×5 turnyras 27 dieną 15:00
Registracija vietoje. Rink komanda, parvežk prizą ir Tu ;)

DH sportininkai nenusiminkit, kada ilsėtis laiko nebus, White Puppy komanda stipriai padirbėjo, tam kad grįžęs namo suprastum, jog tai buvo super ekstremalus savaitgalis.
Jums reikės įveikti tris trasas:

Pirmoji tai natūrali gamtos jėgų sudėliota trasa, stati siaura, vingiuota , vedanti į kanjoną, kuri labai mėgstama žiūrovų vieta – žalioji trasa.

Antroji – mėlynoji. Greičio, šuolių, posūkių, visų žinomo ir mėgstamo wallraid‘o, ilgiausioji šio etapo trasa.

Trečioji – juodoji. Tai visiška naujiena, nematytose ir nevažiuotose Smertės kalno vietose pastatyta nauja trasa. Kurioje dar didesnis greitis su dar didesniais šuoliais.

O dabar dar viena naujiena!!!
Tai Čainikų klasė – naujokų klasė. Tai ta klasė, kurioje važiuos, tik pirmą kartą dalyvaujantys varžybose raideriai, o gal būsimieji sportininkai. Šioje klasėje dviračių tipas ir sportininkų amžius nebus skirstomi. Važiuojama bus tomis pačiomis trijomis trasomis, tačiau visi didesni šuoliai bus uždaryti ir palikti tik „chicken way“

Varžybose bus šios grupės:

HT U18 FS U18
HT Hobby FS Hobby
Čainikų Open

Svarbu tai, kad atsitikus smulkiam gedimui, ar prireikus konsultacijos galėsite užsukti pas šalia trasos įsikūrusius dviračių specialistus- servisą „Tvarkingas dviratis“

Liepos 27d.
12:00 – 18:00 treniruotės

Liepos 28d
09:00 – 11:00 treniruotė
11:00 – 12:00 trasų patikrinimas, dalyvių registracija
12:30 Startas
17:00 Apdovanojimai

Kainos:
27 d. Treniruotė
Dviračius kels transportas, 15lt,
28 d. Startiniai važiavimai 20lt
Čainikų klasė 10lt

Numerio kaina 15lt
Dalyviai dalyvavę „Extreme Zone“ ir turintys numerius, galės naudoti juos.

Futbolo komandos registracijos kaina 15lt

Tėvų sutikimo forma neturintiems 18 metų

Išankstinė registracija / Online registration

Išankstinė registracija baigėsi.

Registration has ended.

Užsiregistravę dalyviai / Registered participants

HT U18
1. Gerardas Kazokas Jonava Route 77 
2. Ignas Vaiciunas Jonava Route 77 
3. Lukas Kolgovas Vilnius  
4. Tomas Rutkauskas Vilkyškiai Sector FIVE DH 
5. Marius Rutkauskas Vilkyškiai Sector FIVE DH 
6. Tautvydas Vaitonis Ukmerge  
7. Augustinas Gineikis Ukmergė  
8. Tomas Jakiūnas Ukmergė  
9. Dainius Janušauskas Kelmė  
10. Karolis Butkus Ukmerge  
11. MAžvydas Prokopovič Šiauliai  
HT Hobby
1. Paulius Galvydis Kaunas  
2. Dovydas Šidlauskas Kelmė White Puppy 
3. Albertas Turba Vilnius  
4. Eleonora Dagytė Vilnius CGW 
5. Lina Dagytė Vilnius CGW 
6. Tadas Obolevičius Vilnius  
FS U18
1. Tomas Pečiukaitis vilnius SOLID team 
2. Domas Bukavičius Kelmė White Puppy 
3. Marius Gudauskas Šiauliai S-Sportas 
4. Naglis Dimsa Siauliai  
5. Martynas Pauza Šiauliai S-Sportas 
6. Klaudijus Ališauskas Ukmergė Fuck The System 
7. Tautvydas Kuodys Vilnius  
8. Rokas Štuikys Tauragė Tauragės Ekstremalų Asociacija 
9. Justas Pupius Kelmė  
10. Deividas Pankratjevas Kaunas Tvarkingas dviratis 
11. Tadas Saltonas kaunas Tvarkingas Dviratis 
12. Vytis Mickevicius Kaunas White Puppy 
13. Mantas Ivaška Vilnius Fox-Ride Shop/SOLID TEAM 
14. Denis Ivanov Vilnius Coral Crew racing team 
15. Remigijus Romeika Biržai Fox 
16. Grazvydas Miknevicius siauliai  
17. steponas dudas Vilnius  
18. Vilius Ancikas Šiauliai S-sport 
19. Mantas Matuliauskas Prienai Pro Ranks 
20. Mantas Kamandulis Alytus Pro Ranks 
21. Eimantas Lazickas Vilnius  
22. Laurynas Pocius Vilnius  
FS Hobby
1. Henrikas K Vilnius Coral Crew 
2. Saulius Šatas Vilnius CoralCrew 
3. Lukas Bacvinka Prienai  
4. Ernestas Mikalauskas Šiauliai S-Sportas 
5. Kęstutis Kilikevičius Vilnius White Puppy 
6. Karolis Gargasas Vilnius Fox-Ride Shop/SOLID TEAM 
7. Adolfas Sankauskis Siauliai S-sportas 
8. Mantas Pupius Kelmė Auto-Xracing 
9. Eimantas Tunyla Tunyla WhitePuppy 
10. ΑιΞχ ΑιΞχ ΑιΞχ ΑιΞχ kowno  
11. Renata Albertatė Kaunas  
12. Mantas Montis klaipeda  
13. Rokas Ramanauskas Vilnius  
14. Arvīds Borherts-Smiļģis Dobele TandemsDH.com 
15. Rihards Ozoliņš Dobele tandemsdh.com 
16. Jonas Vyšniauskas Vilnius Aferistai 
17. Mantas Venckus Vilnius Coral Crew 
18. Toms Silins Riga onelove Burusports team 
19. Ginta Bahmanis Salacgriva AMB auto racing team 
Naujokai
1. Sigitas Čiapas Kaunas White puppy/StudijaKinesis 
2. Žygimantas Dikčius Vilnius  
3. Augustė Pečiukaitytė Vilnius  
4. Laurynas Sabonis Kaunas White Puppy 
5. Marius Danilavičius Kaunas  
6. Slava K Vilnius  
7. Aidas knašys Kaunas  
8. Romanas Kudriavec Kaunas
9. Nerijus Meksriunas Kaunas  
10. Manfredas Ribinskis Siauliai  
11. Donatas Gražys Ukmerge  
12. Tadas Saltonas kaunas  
13. Arnas Silickas Jonava Route 77 
14. Arnas Vilbikas Vilnius  
15. Tadas Janulevicius Kaunas White Puppy 
16. Gintaras Babrauskas Kaunas  
17. Ernestas Sakas Ukmerge  
18. Erikas Vaičekauskas Kaunas Tvarkingas dviratis 
19. Erikas Kurtinaitis Kaunas Dainava Team 
20. Mindaugas Strokas Kaunas  
21. Klaias Kinderevičius Jonava CasH MoneY MakerS 
22. Karolis Bajorunas Kaunas Tvarkingas dviratis 
23. Klaidas Kinderevičius Jonava CasH MoneY MakerS 
24. Gabriele Gelgotaite Kaunas  
25. Brigita Zablackaite Birzai Ciulpimo  
26. Juozas Tušas Vilnius  
27. Božena Obžeč Vilnius Kirpyklos 
28. Edvinas Rupšys Vilnius  
29. Darius Slavinskas Vilnius  
30. Tadas Narauskas Kelmė  
31. Rytis Gedgaudas Vilnius  
32. Mantas Kamandulis Alytus Pro Ranks 
33. Danis Zigmantavicius Jonava  

XCE taurė Kaunas 2013

2013 m., Gegužė, 30 d., 7:14

Cross-country eliminatorius
Kauno taurė 2013

Kaunas, Kleboniškio miškas
2013 birželio 29 d.

Daugiau informacijos apie renginį:
XCE Taurė Kaunas 2013 nuostatai ir reglamentas.pdf

Išankstinė registracija / Online registration

Išankstinė registracija baigėsi.

Registration has ended.

Užsiregistravę dalyviai / Registered participants

U17M
1. Airidas Vaičiūnas Šveicarija  
2. Ignas Sūnilaitis KAunas S-Sportas 
3. Gintaras Svetikas Kaunas Velomanija-niskama 
4. Laurynas Milušauskas Kaunas  
5. Denis Ivanov Vilnius Slava team 
6. Edvinas Sirtautas Kaunas  
7. Mantas Bankevičius Kaunas  
8. Karolis Kibilda Kaunas White Puppy 
9. Mantas Ivaška Vilnius Solid team/ride shop/fox head Lithuania 
10. Aidas Knašys Kaunas  
U23W
1. Irina Martynova Kaunas White Puppy 
U23M
1. Paulius Juška Kaunas  
2. Gintaras Babrauskas Kaunas
3. Rokas Tunyla Kaunas
4. Šarūnas Pacevičius Kaunas Vasarė-Kenda team 
Elite M
1. Kęstutis Kilikevičius Vilnius White Puppy 
2. Paulius Putelis Kaunas White Puppy 
3. Kasparas Žiūraitis Birštonas Dviratai-Thermowave 
4. Adolfas Sankauskis Siauliai S-sportas 
5. Vladas Zinkus Kaunas  
6. Eimantas Tunyla Kaaaaunas White Puppy 
7. Mindaugas Zlatkus Kaunas Vasare - Kenda team 
8. Aleksandr Zablockis Vilnius  
9. Michail Afanasiev Vilnius